Poznaj Mistrza

Zapraszamy wszystkie pabianickie szkoły do udziału w lekkoatletycznych zawodach Poznaj Mistrza – Zostań Mistrzem w dniu 15.09.2022

Będzie to tym samym uroczyste otwarcie naszej miejskiej bieżni!

Więcej szczegółów w regulaminie poniżej.

 

Regulamin

Wykaz imprez sportowo – rekreacyjnych w miesiącu wrześniu

2022-09-03 10:00 MUKS Włókniarz Pabianice MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy
2022-09-03 13:00 MUKS Włókniarz II Pabianice KKS Koluszki Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1
2022-09-04 17:00 MUKS Włókniarz II Pabianice LKS Czarnocin Klasa A „Keeza Elite Łódź” Grupa 1
2022-09-04 14:30 MUKS Włókniarz Pabianice Iskra Dobroń Łódź: C2 Trampkarz Grupa 1
2022-09-04 10:00 MUKS Włókniarz Pabianice SAP ANDRESPOLIA Łódź: D2 Młodzik Grupa 1
2022-09-04 12:30 MUKS Włókniarz Pabianice Jagiellonia Tuszyn Łódź: E2 Orlik Grupa 3
2022-09-10 16:00 MUKS Włókniarz Pabianice VICTORIA RĄBIEŃ Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1
2022-09-10 10:00 MUKS Włókniarz Pabianice Metalowiec Łódź Łódź: D1 Młodzik Grupa 1
2022-09-10 13:00 MUKS Włókniarz Pabianice Włókniarz Konstantynów Łódź: F2 Żak Grupa 4
2022-09-10 MUKS Włókniarz Pabianice KAS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI Łódź: F2 Żak Grupa 4
2022-09-11 15:00 MUKS Włókniarz Pabianice MUKS PELIKAN Łowicz I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy
 
 
 
2022-09-17 13:30 MUKS Włókniarz Pabianice Jagiellonia Tuszyn Łódź: C2 Trampkarz Grupa 1
2022-09-17 MUKS Włókniarz Pabianice LKS Rosanów Łódź: E1 Orlik Grupa 3
2022-09-17 MUKS Włókniarz Pabianice Iskra Dobroń Łódź: F1 Żak Grupa 3
2022-09-18 16:00 MUKS Włókniarz II Pabianice LKS Jutrzenka Bychlew Klasa A „Keeza Elite Łódź” Grupa 1
2022-09-18 10:00 MUKS Włókniarz II Pabianice Kolejarz Łódź Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1
2022-09-18 13:00 MUKS Włókniarz Pabianice GKS Ksawerów Łódź: D2 Młodzik Grupa 1
2022-09-24 15:00 MUKS Włókniarz Pabianice Włókniarz Zgierz Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1
2022-09-24 12:00 MUKS Włókniarz Pabianice WIDZEW TMRF II Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1
2022-09-24 10:00 MUKS Włókniarz II Pabianice Sokół Aleksandrów Łódź: D1 Młodzik Grupa 3
2022-09-24 MUKS Włókniarz Pabianice PTC Pabianice Łódź: F2 Żak Grupa 4
2022-09-25 12:00 MUKS Włókniarz Pabianice PTC Pabianice Łódź: E2 Orlik Grupa 3

Wrzesień 2022

Ogłoszenie

MOSiR Pabianice zatrudni na stanowisko: pracownik zaplecza sportowego, do obsługi Hali Tenisowej i kortów ziemnych, w wymiarze całego etatu, w systemie dwuzmianowym.

Wymagania: min. wykształcenie zawodowe/ średnie techniczne, prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność, dobry stan zdrowia i predyspozycja do wykonywania prac fizycznych (także na powietrzu), obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera.

Wysokość wynagrodzenia, od : 4200 zł brutto.

CV wraz z Klauzulą dla kandydatów do pracy prosimy składać w siedzibie MOSiR ul. G. Roweckiego 3, I piętro pok. 65 lub na adres mailowy biuro@mosir.pabianice.pl do dnia 23.08.2022

Klauzula dla kandydatów do pracy

Informacja

Uprzejmie informujemy, że ze względu na przerwę techniczną w miesiącu lipcu 2022 roku pływalnia i hala koszykówki będą zamknięte. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

W miesiącu sierpniu 2022 roku pływalnia będzie czynna w następujących dniach i godzinach:
– od poniedziałku do piątku w godzinach 14:30-21:30 (ostatnie wejście 20:15)
– od soboty do niedzieli w godzinach 10:00-18:00 (ostatnie wejście 16:45)

IMPREZY SPORTOWE CZERWIEC 2022

IMPREZY SPORTOWE CZERWIEC 2022

04.06. godz. 09:00      Turniej piłki nożnej z okazji Dnia Dziecka

04.06.godz. 10:00       Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

04.06. godz. 10:00      Mistrzostwa województwa w siatkówce plażowej chłopców

05.06  godz. 10:00      Mistrzostwa województwa w siatkówce plażowej chłopców

05.06.godz. 10:00       Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

05.06. godz:14:00:      Dzień Dziecka na Lewitynie

05.06. godz.15:00       PTK Pabianice – Sieradz (koszykówka U14)

07.06. godz. 10:00:     Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej

08.06. godz. 10:00:     Licealiada w siatkówce plażowej

25.06.godz. 10:00       Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

26.06.godz. 10:00       Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie