Wykaz imprez sportowo – rekreacyjnych w miesiącu styczeń 2023

07.01.2022 godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
08.01.2022 godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
09.01.2023 godz.09:00 Igrzyska dzieci w mini koszykówce chłopców
10.01.2023 godz.09:00 Igrzyska dzieci w mini koszykówce dziewcząt
14.01.2023 godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
15.01.2023 godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
21.01.2023 godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
22.01.2023 godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
28.01.2023 godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
29.01.2023 godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
29.01.2023 godz.09:00 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Informacja

Godziny pracy Hali Tenisa:
24.12. -7.00.-14.00.

25.12., 26.12. zamknięta

31.12. -7.00.-14.00.

01.01.23 –zamknięta

6.01.23. – 7.00.-22.00.

Informacja

Informujemy ze w dniach 24.12.2022 r. (Wigilia), 31.12.2022 r. (Sylwester), 01.01.2023 r. (Nowy Rok), 06.01.2023 r. (Święto Trzech Króli) Hala Koszykówki oraz Pływalnia będą nieczynne. Z góry przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Wykaz imprez sportowo – rekreacyjnych w miesiącu grudzień

03.12.2022  godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
03.12.2022  godz.11:00 Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy – Memoriał T.Wnuka
04.12.2022  godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
04.12.2022  godz.10:45 PTK Pabianice – UKS Basket Aleksandrów (koszykówka U15)
06.12.2022  godz.16:20 PTK Pabianice – Basket Ksawerów (koszykówka U17)
10.12.2022  godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
11.12.2022  godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
11.12.2022  godz.11:15 PKK99 Pabianice – ŁKS Gortat Łódź (koszykówka U17)
11.12.2022  godz.13:00 MUKS Bełchatów – Klub Sportowy Kutno (koszykówka U11)
11.12.2022  godz.14:30 PTK Pabianice – Klub Sportowy Kutno (koszykówka U11)
11.12.2022  godz.16:00 PTK Pabianice – 45 MUKS Bełchatów (koszykówka U11)
12.12.2022  godz.16:15 PTK Pabianice – Widzew Łódź (koszykówka U14)
17.12.2022  godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
17.12.2022  godz. PKK99 Pabianice – AZS PWSZ Skierniewice (koszykówka U15)
17.12.2022  godz.10:45 PTK Pabianice – Basket Ksawerów (koszykówka U11)
17.12.2022  godz.10:45 Basket Ksawerów – Ósemka Skierniewice (koszykówka U11)
17.12.2022  godz.10:45 PTK Pabianice – Ósemka Skierniewice (koszykówka U11)
18.12.2022  godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
18.12.2022  godz.18:45 PKK99 Pabianice – ŁKS Gortat Łódź (koszykówka U13)
20.12.2022  godz.18:30 PKK99 Pabianice – AZS PWZS Skierniewice (koszykówka U19)

Wykaz imprez sportowo-rekreacyjnych w miesiącu listopad

05.11.2022 godz.9:30 PKK99 Pabianice – ŁKS Szkoła Gortata I Łódź (koszykówka 15)

05.11.2022 godz.10:00 Włókniarz Pabianice – GKS Bełchatów (piłka nożna junior)

05.11.2022 godz.12:00 Włókniarz Pabianice – GKS Ksawerów (piłka nożna orlik)

05.11.2022 godz.12:15 PKK99 Pabianice – UKS Siódemka Kutno (koszykówka U19)

05.11.2022 godz.13:00 Włókniarz Pabianice – KAS Konstantynów (piłka nożna seniorzy)

05.11.2022 godz. Włókniarz Pabianice – UKS 35 Łódź (piłka nożna żak)

05.11.2022 godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

06.11.2022 godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

06.11.2022 godz.10:00 Włókniarz Pabianice – Iskra Dobroń (piłka nożna młodzik)

06.11.2022 godz.11:00 PKT Pabianice – Kutno (koszykówka U15)

06.11.2022 godz.13:00 Włókniarz Pabianice – Zawisza Rzgów (piłka nożna A-klasa)

08.11.2022 godz.11:00 Mistrzostwa Powiatu sztafetach pływackich

08.11.2022 godz.16:30 PTK Pabianice – Toruń (koszykówka U17)

12.11.2022 godz. Włókniarz Pabianice – ŁKS III Łódź (piłka nożna seniorzy)

12.11.2022 godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

13.11.2022 godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

13.11.2022 godz. 11:00 PKK99 Pabianice – SKS Start Łódź (koszykówka U17)

19.11.2022 godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

19.11.2022 godz.09:00-13:30 turniej koszykówki U11

19.11.2022 godz.14:00 PTK Pabianice – MUKS Bydgoszcz (koszykówka U17)

20.11.2022 godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

20.11.2022 godz.10:30 PKK99 Pabianice – UMKS Piotrcovia (koszykówka U17)

26.11.2022 godz.09:00 PTK Pabianice  – PK MissCity Official (koszykówka U13)

26.11.2022 godz.16:00 PTK Pabianice – Łowicz (koszykówka U13)

26.11.2022 godz.11:30 PKK99 Pabianice – MUKS King Tomaszów Mazowiecki (koszykówka U15)

26.11.2022 godz.13:45 PKK99 Pabianice – SKS Start Łódź (koszykówka U19)

26.11.2022 godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

27.11.2022 godz.10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

27.11.2022 godz.11:00 PKK99 Pabianice – Basket Stryków (koszykówka 13)

Informacja

Szanowni Państwo,

Informujemy ze w dniu 01.11.2022 (Dzień Wszystkich Świętych) oraz 11.11.2022 (Święto Niepodległości) Hala Koszykówki oraz Pływalnia będą nieczynne. Z góry przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Wykaz imprez sportowo – rekreacyjnych w miesiącu październik

01.10.2022 14:00:00 MUKS Włókniarz Pabianice Widzew Łódź SA I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy
01.10.2022 12:00:00 MUKS Włókniarz Pabianice SP WIDZEW Łódź: D2 Młodzik Grupa 1
08.10.2022 10:00:00 MUKS Włókniarz Pabianice ŁKS Łódź S.A. I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy
08.10.2022 15:30:00 MUKS Włókniarz Pabianice UKS SMS Łódź Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1
08.10.2022 12:30:00 MUKS Włókniarz II Pabianice SP WIDZEW Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1
08.10.2022 PAUZA1 MUKS Włókniarz Pabianice Łódź: D1 Młodzik Grupa 1
08.10.2022 MUKS Włókniarz Pabianice SAP ANDRESPOLIA Łódź: F1 Żak Grupa 3
09.10.2022 15:00:00 MUKS Włókniarz II Pabianice UMKS GRABKA Grabica Klasa A „Keeza Elite Łódź” Grupa 1
09.10.2022 12:00:00 MUKS Włókniarz Pabianice Włókniarz Konstantynów Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1
09.10.2022 10:00:00 MUKS Włókniarz Pabianice MUKS JUNIOR ROKICINY Łódź: D2 Młodzik Grupa 1
15.10.2022 PAUZA1 MUKS Włókniarz II Pabianice Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1
15.10.2022 11:00:00 MUKS Włókniarz Pabianice Różyca Łódź: C2 Trampkarz Grupa 1
22.10.2022 11:00:00 MUKS Włókniarz Pabianice AKS SMS ŁÓDŹ I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy
22.10.2022 MUKS Włókniarz Pabianice Termy Uniejów Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1
22.10.2022 12:00:00 MUKS Włókniarz Pabianice LKS Jutrzenka Bychlew Łódź: E2 Orlik Grupa 3
22.10.2022 MUKS Włókniarz Pabianice LKS Jutrzenka Bychlew Łódź: F2 Żak Grupa 4
23.10.2022 14:00:00 MUKS Włókniarz II Pabianice GLKS Dłutów Klasa A „Keeza Elite Łódź” Grupa 1
23.10.2022 11:00:00 MUKS Włókniarz Pabianice FA ŁÓDŹ POŁUDNIE Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1
23.10.2022 10:00:00 MUKS Włókniarz Pabianice Widzew II Łódź SA Łódź: D2 Młodzik Grupa 1
29.10.2022 10:00:00 MUKS Włókniarz Pabianice PTC Pabianice Łódź: C2 Trampkarz Grupa 1
29.10.2022 12:30:00 MUKS Włókniarz Pabianice UKS SMS Łódź Łódź: D1 Młodzik Grupa 1
29.10.2022 10:00:00 MUKS Włókniarz II Pabianice UKS SMS II Łódź (DZ) Łódź: D1 Młodzik Grupa 3
29.10.2022 MUKS Włókniarz Pabianice LKS Jutrzenka Bychlew Łódź: F1 Żak Grupa 3

Poznaj Mistrza

Zapraszamy wszystkie pabianickie szkoły do udziału w lekkoatletycznych zawodach Poznaj Mistrza – Zostań Mistrzem w dniu 15.09.2022

Będzie to tym samym uroczyste otwarcie naszej miejskiej bieżni!

Więcej szczegółów w regulaminie poniżej.

 

Regulamin