Program imprez sportowo – rekreacyjnych organizowanych na obiektach MOSiR w Pabianicach PAŹDZIERNIK 2020

04.10.2020 – godz. 15:30: PKK99 –  Akademia Koszykówki Legia Warszawa

06.10.2020 – godz. 10:00: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetach biegowych przełajowych

07.10.2020 – godz. 10:00: Igrzyska Dzieci  w sztafetach biegowych przełajowych

08.10. 2020 godz. 10:00: Licealiada w sztafetach biegowych przełajowych

18.10.2020 – godz. 15:30: PKK99 – Żubry

24.10.2020 – godz. 11:00: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu klasycznym

Łódź: D2 Młodzik Grupa 12020-10-0310:00:00MUKS Włókniarz PabianiceUKS SMS Łódź
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 22020-10-0312:00:00MUKS Włókniarz II PabianiceSL SALOS Róża Kutno
Łódź: E1 Orlik Grupa 12020-10-0314:00:00MUKS Włókniarz II PabianiceAKS SMS ŁÓDŹ
Klasa okręgowa „”Keeza” Łódź” Grupa 12020-10-0316:00:00MUKS Włókniarz PabianiceSarnów
Łódź: B1 Junior Młodszy Grupa 12020-10-1010:00:00MUKS Włókniarz PabianiceKS KUTNO
Łódź: E1 Orlik Grupa 12020-10-1011:00:00MUKS Włókniarz II PabianiceŁódzka Akademia Futbolu
Łódź: D1 Młodzik Grupa 32020-10-1012:00:00MUKS Włókniarz PabianiceWłókniarz III Konstantynów (DZ)
Łódź: E2 Orlik Grupa 42020-10-1013:00:00MUKS Włókniarz PabianiceLKS Jutrzenka II Bychlew
Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 12020-10-1015:30:00MUKS Włókniarz PabianiceStart Brzeziny
Łódź: D1 Młodzik Grupa 12020-10-1110:00:00MUKS Włókniarz II PabianicePTC Pabianice (DZ)
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 22020-10-1111:00:00MUKS Włókniarz II PabianiceWłókniarz Zgierz
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 12020-10-1113:00:00MUKS Włókniarz PabianiceSport Perfect Łódź
Klasa A „Łódź” Grupa 32020-10-1115:00:00MUKS Włókniarz II PabianiceWłókniarz Konstantynów
Łódź: D2 Młodzik Grupa 12020-10-1711:00:00MUKS Włókniarz PabianiceWidzew Łódź SA
Łódź: E1 Orlik Grupa 32020-10-1713:00:00MUKS Włókniarz PabianiceJagiellonia Tuszyn
Łódź: B1 Junior Młodszy Grupa 12020-10-2410:00:00MUKS Włókniarz PabianiceUKS Bzura Ozorków
Łódź: D1 Młodzik Grupa 12020-10-2411:00:00MUKS Włókniarz II PabianiceSAP II ANDRESPOLIA
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 12020-10-2412:30:00MUKS Włókniarz PabianiceAKS SMS ŁÓDŹ
Łódź: E1 Orlik Grupa 12020-10-2413:00:00MUKS Włókniarz II PabianiceSAF WIDZEW ŁÓDŹ
Klasa okręgowa „”Keeza” Łódź” Grupa 12020-10-2415:00:00MUKS Włókniarz PabianiceUKS SMS Łódź
Łódź: E2 Orlik Grupa 42020-10-2415:00:00MUKS Włókniarz PabianiceOrzeł Piątkowisko
II liga wojewódzka A1 Junior2020-10-2510:00:00MUKS Włókniarz PabianiceRKS Radomsko
Łódź: D1 Młodzik Grupa 32020-10-2512:30:00MUKS Włókniarz PabianiceStart Brzeziny
Klasa A „Łódź” Grupa 32020-10-2515:00:00MUKS Włókniarz II PabianiceSazan Pęczniew
Łódź: E1 Orlik Grupa 32020-10-3111:00:00MUKS Włókniarz PabianiceZawisza Rzgów