Informacja Kwiecień

02.04.2022 10:00        Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

02.04.2022 11:00        MUKS Włókniarz Pabianice – ŁKS Łódź S.A. (junior)

02.04.2022 14:00        Warsztaty taneczne (hala koszykówki)

02.04.2022 16:00        MUKS Włókniarz Pabianice – Sokół II Aleksandrów (seniorzy)

03.04.2022 9:00          Półmaraton Pabianicki

03.04.2022 10:00        Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

03.04.2022  16:00       MUKS Włókniarz Pabianice – Łódzka Akademia Futbolu II (trampkarze)

08.04.2022 16:00        Ćwierćfinał Mistrzostw Polski U15 w koszykówce dziewcząt

09.04.2022 10:00        Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

09.04.2022 10:00        Ćwierćfinał Mistrzostw Polski U15 w koszykówce dziewcząt

09.04.2022 10:00        MUKS Włókniarz Pabianice – Widzew II (trampkarz)

09.04.2022  13:00       MUKS Włókniarz Pabianice – LKS Jutrzenka Bychlew (młodzik)

09.04.202215:30         MUKS Włókniarz Pabianice – SPORT Perfekt Łódź (młodzik)

10.04.2022 10:00        Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

10.04.2022 10:00        Ćwierćfinał Mistrzostw Polski U15 w koszykówce dziewcząt

10.04.2022 15:00        PKK 99 Pabianice – KP Pogoń Mogilno (seniorzy B)

10.04.2022 16:00        MUKS Włókniarz Pabianice – LKS Czarnocin (klasa A)

16.04.2022 16:00        MUKS Włókniarz Pabianice – Sarnów (seniorzy)

23.04.2022 10:00        PKK 99 Pabianice – MKS Ósemka Skierniewice (młodzicy)

23.04.2022 10:00        Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

23.04.2022 11:00        MUKS Włókniarz Pabianice – GKS Orkan Buczek (junior)

23.04.2022 17:00        MUKS Włókniarz Pabianice – Victoria Rąbień (seniorzy)

23.04.2022 14:00        MUKS Włókniarz Pabianice – SP Widzew (młodzik)

24.04.2022 10:00        Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

24.04.2022 14:00        MUKS Włókniarz Pabianice – Widok Skierniewice (trampkarz)

24.04.2022 17:00        MUKS Włókniarz Pabianice – Kolejarz Łódź (klasa A)

26.04.2022 10:00        Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt

27.04.2022 10:00        Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt

30.04.2022 10:00        Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

30.04.2022 10:00        MUKS Włókniarz Pabianice – Widzew (junior)

30.04.2022 14:30        MUKS Włókniarz Pabianice – Polonia Andrzejów (trampkarz)

30.04.2022 12:30        MUKS Włókniarz Pabianice – UKS SMS II Łódź (młodzik)

Informacja

Informujemy, że od dnia 22.03.2022 hala tenisowa będzie otwarta.
Wynika to ze zmiany decyzji Urzędu Miejskiego dotyczącej terminu przygotowania hali tenisowej do przyjęcia uchodźców.

Rezerwacja kortów – 697 094 71

 

Informacja

HARMONOGRAM MARZEC 2022

05.03.2022 09:00      PKK99 Pabianice – ŁKS II Łódź (U15)
05.03.2022 10:00      Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
05.03.2022 14:00      Warsztaty taneczne (hala koszykówki)
06.03.2022 10:00      Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
06.03.2022 11:00      PKK99 Pabianice – AZS PWSZ Skierniewice (U13)
06.03.2022 15:30      PKK99 Pabianice – ŁKS Łódź (seniorzy)
08-09.03.2022 9:00   Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców
09.03.2022 9:00        Igrzyska Dzieci w mini koszykówce dziewcząt
12.03.2022 10:00      Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
13.03.2022 10:00      Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
13.03.2022 15:30      PKK99 Pabianice – Integra Święcicki Klub Koszykówki (Seniorzy B)
15-16.03.2022 9:00   Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt
15.03.2022                PTK Pabianice – Trójka Sieradz (U14)
19.03.2022 10:00      Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
19.03.2022 10:00      PTK Pabianice – Ósemka Skierniewice (U13)
19.03.2022 13:00      PKK99 Pabianice – TK Basket Stryków (U13)
20.03.2022 10:00      PTK Pabianice – PTK Pabianice (U13)
20.03.2022 10:00      Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
20.03.2022 15:30      PKK99 Pabianice – Ósemka Skierniewice (Seniorzy)
26.03.2022 10:00      PKK99 Pabianice – Księżak Łowicz (U15)
27.03.2022 10:00      Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie
27.03.2022 14:00      PKK99 Pabianice – Boruta Zgierz (seniorzy B)
27.03.2022                PTK Cocomore Pabianice – Basket Stryków

27.03.2022                ŁKS KK Łódź – KS Kutno

27.03.2022                PTK Compact Project Pabianice – Basket Stryków

27.03.2022                ŁKS KK Łódź – UKS Basket Aleksandrów Łódzki

27.03.2022                PTK Cocomore Pabianice – KS Kutno

27.03.2022                PTK Compact Project Pabianice – UKS Basket Aleksandrów Łódzki

 

Harmonogram marzec 2022