Informacja

Informujemy, że w dniu 02.06.2022 (czwartek) w godzinach 15:00 – 17:00 pływalnia będzie nieczynna dla Klientów indywidualnych, z powodu organizacji Zawodów Pływackich o Puchar Starosty Powiatu Pabianickiego. Za utrudnienia przepraszamy.

Runda wiosenna

Łódź: E2 Orlik Grupa 3 (RW) 2022-04-30 09:00:00 VICTORIA II RĄBIEŃ  MUKS Włókniarz Pabianice
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 2022-05-01 10:00:00 AKS SMS II ŁÓDŹ  MUKS Włókniarz Pabianice
Łódź: D2 Młodzik Grupa 1 2022-05-04 17:30:00  MUKS Włókniarz Pabianice Orzeł Piątkowisko
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 2022-05-07 14:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1 2022-05-07 17:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice Różyca
Łódź: D1 Młodzik Grupa 1 (RW) 2022-05-07 11:00:00 Iskra Dobroń  MUKS Włókniarz Pabianice
Łódź: D2 Młodzik Grupa 1 2022-05-07 MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA  MUKS Włókniarz Pabianice
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) 2022-05-08 11:00:00 GLKS Andrespolia  MUKS Włókniarz Pabianice
Klasa A „Keeza Elite Łódź” Grupa 1 2022-05-08 17:00:00  MUKS Włókniarz II Pabianice Start Łódź
Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1 (RW) 2022-05-08 16:00:00 CHKS Łódź  MUKS Włókniarz II Pabianice
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 1 (RW) 2022-05-08 10:00:00 Łódzka Akademia Futbolu  MUKS Włókniarz Pabianice
Łódź: E1 Orlik Grupa 6 (RW) 2022-05-08 12:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice LKS Jutrzenka Bychlew
Łódź: E2 Orlik Grupa 3 (RW) 2022-05-08 13:30:00  MUKS Włókniarz Pabianice KAS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) 2022-05-14 10:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice Start Łódź
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 2022-05-14 13:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice SAP ANDRESPOLIA
Klasa A „Keeza Elite Łódź” Grupa 1 2022-05-14 Jagiellonia Tuszyn  MUKS Włókniarz II Pabianice
Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1 2022-05-14 17:00:00 AKS SMS ŁÓDŹ  MUKS Włókniarz Pabianice
Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1 (RW) 2022-05-14 15:00:00  MUKS Włókniarz II Pabianice Sokół Aleksandrów
Łódź: D1 Młodzik Grupa 1 (RW) 2022-05-14 10:00:00 GKS Ksawerów  MUKS Włókniarz Pabianice
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 1 (RW) 2022-05-15 11:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice FA ŁÓDŹ POŁUDNIE
Łódź: D2 Młodzik Grupa 1 2022-05-15 13:30:00  MUKS Włókniarz Pabianice Zawisza Rzgów
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 2022-05-18 18:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice KS Warta Sieradz
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 2022-05-21 15:00:00 UKS SMS Łódź  MUKS Włókniarz Pabianice
Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1 2022-05-21 17:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice Termy Uniejów
Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1 (RW) 2022-05-21 GKS Ksawerów  MUKS Włókniarz II Pabianice
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 1 (RW) 2022-05-21  MUKS Włókniarz Pabianice PAUZA
Łódź: D1 Młodzik Grupa 1 (RW) 2022-05-21 15:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice Zawisza Rzgów
Łódź: D2 Młodzik Grupa 1 2022-05-21  MUKS Włókniarz Pabianice
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) 2022-05-22 10:00:00 RKS Radomsko  MUKS Włókniarz Pabianice
Klasa A „Keeza Elite Łódź” Grupa 1 2022-05-22 17:00:00  MUKS Włókniarz II Pabianice GLKS Dłutów
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) 2022-05-28 10:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice UKS SMS II Łódź
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 2022-05-28 13:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice WKS 1957 Wieluń
Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1 2022-05-28  17:00:00 Górnik Łęczyca  MUKS Włókniarz Pabianice
Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1 (RW) 2022-05-28  MUKS Włókniarz II Pabianice PAUZA1
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 1 (RW) 2022-05-28 LZS Justynów  MUKS Włókniarz Pabianice
Łódź: D1 Młodzik Grupa 1 (RW) 2022-05-28 Jagiellonia Tuszyn  MUKS Włókniarz Pabianice
Łódź: D2 Młodzik Grupa 1 2022-05-28 15:30:00  MUKS Włókniarz Pabianice Metalowiec Łódź
Klasa A „Keeza Elite Łódź” Grupa 1 2022-05-29 18:00:00  Milan Club Polonia Łódź  MUKS Włókniarz II Pabianice
Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1 2022-06-01 18:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice KAS KONSTANTYNÓW
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 2022-06-04 11:00:00 WIDOK Skierniewice  MUKS Włókniarz Pabianice
Klasa A „Keeza Elite Łódź” Grupa 1 2022-06-04 PAUZA  MUKS Włókniarz II Pabianice
Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1 2022-06-04 15:00:00 Iskra Dobroń  MUKS Włókniarz Pabianice
Łódź: D1 Młodzik Grupa 1 (RW) 2022-06-04 11:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice Metalowiec Łódź
Łódź: D2 Młodzik Grupa 1 2022-06-04 GLKS Dłutów  MUKS Włókniarz Pabianice
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) 2022-06-05 11:00:00 KS LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZOWIECKI  MUKS Włókniarz Pabianice
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 2022-06-11 15:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice AKS SMS II ŁÓDŹ
Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1 2022-06-11 18:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice Zawisza Rzgów
Klasa A „Keeza Elite Łódź” Grupa 1 2022-06-12 16:00:00  MUKS Włókniarz II Pabianice LKS Pionier Baby
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 2022-06-15 MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA  MUKS Włókniarz Pabianice
Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1 2022-06-18 17:00:00 ŁKS III Łódź S.A.  MUKS Włókniarz Pabianice

IMPREZY SPORTOWE MAJ 2022

IMPREZY SPORTOWE MAJ 2022

01.05. godz:10:00 09.04.2022 10:00             Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

07.05. godz.10:00: PKK99 Pabianice – SKS Start Łódź

07.05. godz:10:00 09.04.2022 10:00             Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

08.05. godz:10:00 09.04.2022 10:00             Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

12.05. godz.10:00 Mistrzostwa Pabianic – Igrzyska dzieci w piłce nożnej chłopców

13.05. godz.10:00 Mistrzostwa Pabianice – Igrzyska dzieci w piłce nożnej dziewcząt

14.05. godz:10:00 09.04.2022 10:00             Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

15.05. godz:10:00 09.04.2022 10:00             Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

17.05. godz.10:00 Mistrzostwa Powiatu – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

18.05. godz.10:00 Mistrzostwa Powiatu – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożne dziewcząt

19.05. godz.10:00 Mistrzostwa Powiatu – Igrzyska Dzieci w piłce nożnej chłopców

20.05. godz.10:00 Mistrzostwa Powiatu – Igrzyska Dzieci w piłce nożnej dziewcząt

21.05. godz:10:00 09.04.2022 10:00             Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

22.05. godz:10:00 09.04.2022 10:00             Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

28.05. godz:10:00 09.04.2022 10:00             Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

29.05. godz:10:00 09.04.2022 10:00             Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

Informacja

W dniach: 1,3 maja 2022 r. Hala Koszykówki oraz Pływalnia będą nieczynne.

W dniu 2 maja 2022 r. Hala Koszykówki oraz Pływalnia będą otwarte.

Informacja Kwiecień

02.04.2022 10:00        Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

02.04.2022 11:00        MUKS Włókniarz Pabianice – ŁKS Łódź S.A. (junior)

02.04.2022 14:00        Warsztaty taneczne (hala koszykówki)

02.04.2022 16:00        MUKS Włókniarz Pabianice – Sokół II Aleksandrów (seniorzy)

03.04.2022 9:00          Półmaraton Pabianicki

03.04.2022 10:00        Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

03.04.2022  16:00       MUKS Włókniarz Pabianice – Łódzka Akademia Futbolu II (trampkarze)

08.04.2022 16:00        Ćwierćfinał Mistrzostw Polski U15 w koszykówce dziewcząt

09.04.2022 10:00        Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

09.04.2022 10:00        Ćwierćfinał Mistrzostw Polski U15 w koszykówce dziewcząt

09.04.2022 10:00        MUKS Włókniarz Pabianice – Widzew II (trampkarz)

09.04.2022  13:00       MUKS Włókniarz Pabianice – LKS Jutrzenka Bychlew (młodzik)

09.04.202215:30         MUKS Włókniarz Pabianice – SPORT Perfekt Łódź (młodzik)

10.04.2022 10:00        Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

10.04.2022 10:00        Ćwierćfinał Mistrzostw Polski U15 w koszykówce dziewcząt

10.04.2022 15:00        PKK 99 Pabianice – KP Pogoń Mogilno (seniorzy B)

10.04.2022 16:00        MUKS Włókniarz Pabianice – LKS Czarnocin (klasa A)

16.04.2022 16:00        MUKS Włókniarz Pabianice – Sarnów (seniorzy)

23.04.2022 10:00        PKK 99 Pabianice – MKS Ósemka Skierniewice (młodzicy)

23.04.2022 10:00        Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

23.04.2022 11:00        MUKS Włókniarz Pabianice – GKS Orkan Buczek (junior)

23.04.2022 17:00        MUKS Włókniarz Pabianice – Victoria Rąbień (seniorzy)

23.04.2022 14:00        MUKS Włókniarz Pabianice – SP Widzew (młodzik)

24.04.2022 10:00        Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

24.04.2022 14:00        MUKS Włókniarz Pabianice – Widok Skierniewice (trampkarz)

24.04.2022 17:00        MUKS Włókniarz Pabianice – Kolejarz Łódź (klasa A)

26.04.2022 10:00        Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt

27.04.2022 10:00        Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt

30.04.2022 10:00        Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

30.04.2022 10:00        MUKS Włókniarz Pabianice – Widzew (junior)

30.04.2022 14:30        MUKS Włókniarz Pabianice – Polonia Andrzejów (trampkarz)

30.04.2022 12:30        MUKS Włókniarz Pabianice – UKS SMS II Łódź (młodzik)

Informacja

Informujemy, że od dnia 22.03.2022 hala tenisowa będzie otwarta.
Wynika to ze zmiany decyzji Urzędu Miejskiego dotyczącej terminu przygotowania hali tenisowej do przyjęcia uchodźców.

Rezerwacja kortów – 697 094 71