Program imprez sportowo – rekreacyjnych organizowanych na obiektach MOSiR w Pabianicach PAŹDZIERNIK 2020

04.10.2020 – godz. 15:30: PKK99 –  Akademia Koszykówki Legia Warszawa

06.10.2020 – godz. 10:00: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetach biegowych przełajowych

07.10.2020 – godz. 10:00: Igrzyska Dzieci  w sztafetach biegowych przełajowych

08.10. 2020 godz. 10:00: Licealiada w sztafetach biegowych przełajowych

18.10.2020 – godz. 15:30: PKK99 – Żubry

24.10.2020 – godz. 11:00: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu klasycznym

Łódź: D2 Młodzik Grupa 12020-10-0310:00:00MUKS Włókniarz PabianiceUKS SMS Łódź
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 22020-10-0312:00:00MUKS Włókniarz II PabianiceSL SALOS Róża Kutno
Łódź: E1 Orlik Grupa 12020-10-0314:00:00MUKS Włókniarz II PabianiceAKS SMS ŁÓDŹ
Klasa okręgowa „”Keeza” Łódź” Grupa 12020-10-0316:00:00MUKS Włókniarz PabianiceSarnów
Łódź: B1 Junior Młodszy Grupa 12020-10-1010:00:00MUKS Włókniarz PabianiceKS KUTNO
Łódź: E1 Orlik Grupa 12020-10-1011:00:00MUKS Włókniarz II PabianiceŁódzka Akademia Futbolu
Łódź: D1 Młodzik Grupa 32020-10-1012:00:00MUKS Włókniarz PabianiceWłókniarz III Konstantynów (DZ)
Łódź: E2 Orlik Grupa 42020-10-1013:00:00MUKS Włókniarz PabianiceLKS Jutrzenka II Bychlew
Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 12020-10-1015:30:00MUKS Włókniarz PabianiceStart Brzeziny
Łódź: D1 Młodzik Grupa 12020-10-1110:00:00MUKS Włókniarz II PabianicePTC Pabianice (DZ)
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 22020-10-1111:00:00MUKS Włókniarz II PabianiceWłókniarz Zgierz
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 12020-10-1113:00:00MUKS Włókniarz PabianiceSport Perfect Łódź
Klasa A „Łódź” Grupa 32020-10-1115:00:00MUKS Włókniarz II PabianiceWłókniarz Konstantynów
Łódź: D2 Młodzik Grupa 12020-10-1711:00:00MUKS Włókniarz PabianiceWidzew Łódź SA
Łódź: E1 Orlik Grupa 32020-10-1713:00:00MUKS Włókniarz PabianiceJagiellonia Tuszyn
Łódź: B1 Junior Młodszy Grupa 12020-10-2410:00:00MUKS Włókniarz PabianiceUKS Bzura Ozorków
Łódź: D1 Młodzik Grupa 12020-10-2411:00:00MUKS Włókniarz II PabianiceSAP II ANDRESPOLIA
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 12020-10-2412:30:00MUKS Włókniarz PabianiceAKS SMS ŁÓDŹ
Łódź: E1 Orlik Grupa 12020-10-2413:00:00MUKS Włókniarz II PabianiceSAF WIDZEW ŁÓDŹ
Klasa okręgowa „”Keeza” Łódź” Grupa 12020-10-2415:00:00MUKS Włókniarz PabianiceUKS SMS Łódź
Łódź: E2 Orlik Grupa 42020-10-2415:00:00MUKS Włókniarz PabianiceOrzeł Piątkowisko
II liga wojewódzka A1 Junior2020-10-2510:00:00MUKS Włókniarz PabianiceRKS Radomsko
Łódź: D1 Młodzik Grupa 32020-10-2512:30:00MUKS Włókniarz PabianiceStart Brzeziny
Klasa A „Łódź” Grupa 32020-10-2515:00:00MUKS Włókniarz II PabianiceSazan Pęczniew
Łódź: E1 Orlik Grupa 32020-10-3111:00:00MUKS Włókniarz PabianiceZawisza Rzgów

INFORMACJA O WYNIKU NABORU

INFORMACJA O WYNIKU NABORU
do pracy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pabianicach z siedzibą w Pabianicach, ul. Grota –Roweckiego 3 na kierownicze stanowisko urzędnicze: Kierownik Zespołu Obiektów

W wyniku przeprowadzonego i zakończonego naboru kandydatów do pracy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji , ul.Grota –Roweckiego 3, 95-200 Pabianice
– zgodnie z Zarządzeniem Nr 2/17 Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pabianicach z dnia 13 stycznia 2017 r. w sprawie szczegółowej procedury naboru pracowników na wolne stanowiska urzędnicze w tym kierownicze stanowiska urzędnicze w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pabianicach

wybrany został Pan Tomasz Giedrojć zam. w Pabianicach

UZASADNIENIE: Kandydat spełnił wszystkie wymagania formalne. W wyniku przeprowadzonej rozmowy w najwyższym stopniu spełnił niezbędne wymagania
potrzebne do pracy na stanowisku Kierownika Zespołu Obiektów .

Dyrektor MOSiR
mgr Piotr Adamski

Program imprez sportowo – rekreacyjnych organizowanych na obiektach MOSiR w Pabianicach WRZESIEŃ 2020

  • 05.09.2020 godz.10:00: Włókniarz Pabianice – Kolejarz Lodź – piłka nożna D1
  • 05.09.2020 godz.12:00: Włókniarz Pabianice – Zawisza Rzgów – piłka nożna D1
  • 05.09.2020 godz.14:00: Włókniarz Pabianice – Pogoń Rogów– piłka nożna D1
  • 05.09.2020 godz.17:00: Włókniarz Pabianice – KS II Kutno– piłka nożna seniorzy
  • 06.09.2020 godz.11:00: Włókniarz II Pabianice – KS PSV Lodź– piłka nożna E1
  • 06.09.2020 godz.11:00: Włókniarz Pabianice – KAS Konstantynów– piłka nożna E1
  • 06.09.2020 godz.16:00: Włókniarz Pabianice – UKS KAS Konstantynów– piłka nożna C2
  • 06.09.2020 godz.18:00: Włókniarz II Pabianice – UKS Bzura Ozorków– piłka nożna C2
  • 12-13.09.2020 Rozpoczęcie roku harcerskiego „Start harcerski 2020„ miejsce Lewityn i boisko boczne Włókniarz
  • 12.09.2020 godz.10:00: Włókniarz Pabianice – GKS Bełchatów SA piłka nożna A1
  • 12.09.2020 godz.12:00: Włókniarz Pabianice – Start Lodź piłka nożna B1
  • 12.09.2020 godz.14:00: Włókniarz Pabianice – Iskra Dobroń piłka nożna D2
  • 12.09.2020 godz.16:00: Włókniarz Pabianice – GLKS Dłutów piłka nożna E2
  • 13.09.2020 godz.15:00: Włókniarz II Pabianice – MGUKS Pogoń II Zduńska Wola piłka nożna a klasa
  • 19-20.09.2020 godz.9:00: I Mistrzostwa Pabianic w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic
  • 19.09.2020 godz.10:00: Włókniarz Pabianice – MGKS Skalnik Sulejów piłka nożna A1
  • 19.09.2020 godz.12:00: Włókniarz Pabianice – Łódzka akademia Futbolu II piłka nożna D1
  • 19.09.2020 godz.14:00: Włókniarz II Pabianice – Widok Skierniewice piłka nożna E1
  • 19.09.2020 godz.16:00: Włókniarz Pabianice – Sokół II Aleksandrów piłka nożna D2
  • 20.09.2020 godz.11:00: Włókniarz Pabianice – Jagiellonia Tuszyn piłka nożna D2
  • 20.09.2020 godz.13:00: Włókniarz II Pabianice – Kolejarz Lodź piłka nożna D2
  • 20.09.2020 godz.15:00: Włókniarz Pabianice – Włókniarz Konstantynów piłka nożna E1
  • 26.09.2020 godz.10:00: Włókniarz Pabianice – Gminny Ludowy Klub Sportowy Andrespola piłka nożna B1
  • 26.09.2020 godz.12:00: Włókniarz II Pabianice –Łódzka Akademia Futbolu piłka nożna D1
  • 26.09.2020 godz.14:00: Włókniarz Pabianice – Jagiellonia Tuszyn piłka nożna E2
  • 27.09.2020 godz.16:00: Włókniarz II Pabianice – KKS Olimpia Karsznice piłka nożna a Klasa

Środki na kartach abonamentowych na pływalnię

  • Informujemy, że środki zgromadzone na kartach abonamentowych, które nie podlegają doładowaniu i nie zostały wycofane z obiegu z dniem 1 stycznia 2019 roku, mogą zostać wykorzystane w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 grudnia 2020 roku
  • Kaucję za karty abonamentowe, które utraciły swoją ważność, będą zwracane w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 grudnia 2020 roku.

Wolne stanowisko pracy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pabianicach ogłasza nabór na kierownicze stanowisko urzędnicze: KIEROWNIK ZESPOŁU OBIEKTÓW

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • znajomość obsługi komputera, system Windows, pakiet Office
  • wymagany staż pracy 5 lat
  • język angielski lub niemiecki poziom podstawowy mile widziany

Liczba miejsc: 1

  • podstawa zawarcia stosunku pracy: umowa o pracę w wymiarze 1/1 etatu
  • miejsce wykonywania pracy: MOSiR w Pabianicach

ZAKRES OBOWIĄZKÓW, UPRAWNIEŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI PRACOWNIKA MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W PABIANICACH

Wykaz imprez sportowo – rekreacyjnych w okresie wakacji organizowanych przez MOSiR w Pabianicach

Lipiec 2020

Cykl turniejów w piłkę plażową (piłkarskie wtorki na Lewitynie ). Zgłoszenie do zawodów przed każdym z turniejów godzina 10.00

Terminy:
  • 07.07.2020 r – ustalenie z drużynami regulaminu rozgrywek, które będą obowiązywać do zakończenia,
  • 14.07.2020 r.
  • 21.07.2020 r.
  • 28.07.2020 r.

Cykl turniejów w siatkówkę plażową ( siatkarskie soboty na Lewitynie ). Zgłoszenie do zawodów przed każdym z turniejów godzina 10.00

Terminy:
  • 04.07.2020 r – ustalenie z drużynami regulaminu rozgrywek, które będą obowiązywać do zakończenia,
  • 11.07.2020 r.
  • 18.07.2020 r.
  • 25.07.2020 r.

Sierpień 2020

Cykl turniejów w piłkę nożną ( piłkarskie środy ). Zgłoszenie do zawodów przed każdym z turniejów godzina 10.00 – boczne boisko MOSiR

Terminy:
  • 05.08.2020 r – ustalenie z drużynami regulaminu rozgrywek, które będą obowiązywać do zakończenia,
  • 12.08.2020 r.
  • 19.08.2020 r.
  • 26.08.2020 r. – Podsumowanie i zakończenie cyklu

Cykl turniejów w siatkówkę plażową ( siatkarskie soboty na Lewitynie ). Zgłoszenie do zawodów przed każdym z turniejów godzina 10.00

Terminy:
  • 01.08.2020 r – ustalenie z drużynami regulaminu rozgrywek, które będą obowiązywać do zakończenia,
  • 08.08.2020 r.
  • 15.08.2020 r.
  • 22.08.2020 r.
  • 29.08.2020 r. – Podsumowanie i zakończenie cyklu

Warunki i zakres, w jakim dzieci i młodzież mogą korzystać z naszych obiektów w okresie wakacji:

  1. Pływalnia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 14.30 – 21.30
    W godzinach 14.30 – 17.30 wstęp dla dzieci i młodzieży szkolnej w promocyjnej cenie 5 zł ( za okazaniem ważnej legitymacji )
    Hala koszykówki – zorganizowane grupy dzieci i młodzieży mogą bezpłatnie korzystać z hali, po uprzednim ustaleniu terminu z kierownikiem obiektu w godzinach 8.00 – 21.30 wyłączeniem sobót i niedziel
  2. Hala tenisowa i korty ziemne:
    Hala tenisowa: 07.00 – 22:00
    Korty ziemne: 07:00 do zmroku
  3. Lewityn:
    w każdy piątek bezpłatne zajęcia dla dzieci
    17.00 – 18.00 animacje dla dzieci
    w każda sobotę bezpłatne zajęcia:
    09.00 – 10.00 Samoobrona
    10.00 – 11.15 Trening obwodowy
    11.00 – 12.00 Zajęcia taneczne dla dzieci
    11.00 – 12.00 Zumba
    12.00 – 13.00 Gimnastyka zdrowy kręgosłup
    12.00 – 13.00 Zajęcia przygotowawcze pod sporty walki
    w każdą niedzielę bezpłatne zajęcia:
    10.00 – 11.00 Joga

    boisko do piłki nożnej plażowej, siatkówki plażowej
    siłownia na świeżym powietrzu
    plac zabaw
    pumptrack
    plac wodny dla dzieci