Informacja

Uprzejmie informujemy, że ze względu na przerwę techniczną w miesiącu lipcu 2022 roku pływalnia i hala koszykówki będą zamknięte. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

W miesiącu sierpniu 2022 roku pływalnia będzie czynna w następujących dniach i godzinach:
– od poniedziałku do piątku w godzinach 14:30-21:30 (ostatnie wejście 20:15)
– od soboty do niedzieli w godzinach 10:00-18:00 (ostatnie wejście 16:45)

IMPREZY SPORTOWE CZERWIEC 2022

IMPREZY SPORTOWE CZERWIEC 2022

04.06. godz. 09:00      Turniej piłki nożnej z okazji Dnia Dziecka

04.06.godz. 10:00       Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

04.06. godz. 10:00      Mistrzostwa województwa w siatkówce plażowej chłopców

05.06  godz. 10:00      Mistrzostwa województwa w siatkówce plażowej chłopców

05.06.godz. 10:00       Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

05.06. godz:14:00:      Dzień Dziecka na Lewitynie

05.06. godz.15:00       PTK Pabianice – Sieradz (koszykówka U14)

07.06. godz. 10:00:     Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej

08.06. godz. 10:00:     Licealiada w siatkówce plażowej

25.06.godz. 10:00       Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

26.06.godz. 10:00       Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

Informacja

Informujemy, że w dniu 02.06.2022 (czwartek) w godzinach 15:00 – 17:00 pływalnia będzie nieczynna dla Klientów indywidualnych, z powodu organizacji Zawodów Pływackich o Puchar Starosty Powiatu Pabianickiego. Za utrudnienia przepraszamy.

Runda wiosenna

Łódź: E2 Orlik Grupa 3 (RW) 2022-04-30 09:00:00 VICTORIA II RĄBIEŃ  MUKS Włókniarz Pabianice
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 2022-05-01 10:00:00 AKS SMS II ŁÓDŹ  MUKS Włókniarz Pabianice
Łódź: D2 Młodzik Grupa 1 2022-05-04 17:30:00  MUKS Włókniarz Pabianice Orzeł Piątkowisko
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 2022-05-07 14:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1 2022-05-07 17:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice Różyca
Łódź: D1 Młodzik Grupa 1 (RW) 2022-05-07 11:00:00 Iskra Dobroń  MUKS Włókniarz Pabianice
Łódź: D2 Młodzik Grupa 1 2022-05-07 MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA  MUKS Włókniarz Pabianice
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) 2022-05-08 11:00:00 GLKS Andrespolia  MUKS Włókniarz Pabianice
Klasa A „Keeza Elite Łódź” Grupa 1 2022-05-08 17:00:00  MUKS Włókniarz II Pabianice Start Łódź
Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1 (RW) 2022-05-08 16:00:00 CHKS Łódź  MUKS Włókniarz II Pabianice
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 1 (RW) 2022-05-08 10:00:00 Łódzka Akademia Futbolu  MUKS Włókniarz Pabianice
Łódź: E1 Orlik Grupa 6 (RW) 2022-05-08 12:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice LKS Jutrzenka Bychlew
Łódź: E2 Orlik Grupa 3 (RW) 2022-05-08 13:30:00  MUKS Włókniarz Pabianice KAS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) 2022-05-14 10:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice Start Łódź
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 2022-05-14 13:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice SAP ANDRESPOLIA
Klasa A „Keeza Elite Łódź” Grupa 1 2022-05-14 Jagiellonia Tuszyn  MUKS Włókniarz II Pabianice
Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1 2022-05-14 17:00:00 AKS SMS ŁÓDŹ  MUKS Włókniarz Pabianice
Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1 (RW) 2022-05-14 15:00:00  MUKS Włókniarz II Pabianice Sokół Aleksandrów
Łódź: D1 Młodzik Grupa 1 (RW) 2022-05-14 10:00:00 GKS Ksawerów  MUKS Włókniarz Pabianice
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 1 (RW) 2022-05-15 11:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice FA ŁÓDŹ POŁUDNIE
Łódź: D2 Młodzik Grupa 1 2022-05-15 13:30:00  MUKS Włókniarz Pabianice Zawisza Rzgów
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 2022-05-18 18:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice KS Warta Sieradz
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 2022-05-21 15:00:00 UKS SMS Łódź  MUKS Włókniarz Pabianice
Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1 2022-05-21 17:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice Termy Uniejów
Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1 (RW) 2022-05-21 GKS Ksawerów  MUKS Włókniarz II Pabianice
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 1 (RW) 2022-05-21  MUKS Włókniarz Pabianice PAUZA
Łódź: D1 Młodzik Grupa 1 (RW) 2022-05-21 15:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice Zawisza Rzgów
Łódź: D2 Młodzik Grupa 1 2022-05-21  MUKS Włókniarz Pabianice
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) 2022-05-22 10:00:00 RKS Radomsko  MUKS Włókniarz Pabianice
Klasa A „Keeza Elite Łódź” Grupa 1 2022-05-22 17:00:00  MUKS Włókniarz II Pabianice GLKS Dłutów
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) 2022-05-28 10:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice UKS SMS II Łódź
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 2022-05-28 13:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice WKS 1957 Wieluń
Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1 2022-05-28  17:00:00 Górnik Łęczyca  MUKS Włókniarz Pabianice
Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1 (RW) 2022-05-28  MUKS Włókniarz II Pabianice PAUZA1
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 1 (RW) 2022-05-28 LZS Justynów  MUKS Włókniarz Pabianice
Łódź: D1 Młodzik Grupa 1 (RW) 2022-05-28 Jagiellonia Tuszyn  MUKS Włókniarz Pabianice
Łódź: D2 Młodzik Grupa 1 2022-05-28 15:30:00  MUKS Włókniarz Pabianice Metalowiec Łódź
Klasa A „Keeza Elite Łódź” Grupa 1 2022-05-29 18:00:00  Milan Club Polonia Łódź  MUKS Włókniarz II Pabianice
Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1 2022-06-01 18:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice KAS KONSTANTYNÓW
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 2022-06-04 11:00:00 WIDOK Skierniewice  MUKS Włókniarz Pabianice
Klasa A „Keeza Elite Łódź” Grupa 1 2022-06-04 PAUZA  MUKS Włókniarz II Pabianice
Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1 2022-06-04 15:00:00 Iskra Dobroń  MUKS Włókniarz Pabianice
Łódź: D1 Młodzik Grupa 1 (RW) 2022-06-04 11:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice Metalowiec Łódź
Łódź: D2 Młodzik Grupa 1 2022-06-04 GLKS Dłutów  MUKS Włókniarz Pabianice
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) 2022-06-05 11:00:00 KS LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZOWIECKI  MUKS Włókniarz Pabianice
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 2022-06-11 15:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice AKS SMS II ŁÓDŹ
Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1 2022-06-11 18:00:00  MUKS Włókniarz Pabianice Zawisza Rzgów
Klasa A „Keeza Elite Łódź” Grupa 1 2022-06-12 16:00:00  MUKS Włókniarz II Pabianice LKS Pionier Baby
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 2022-06-15 MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA  MUKS Włókniarz Pabianice
Klasa okręgowa „Keeza Łódź” Grupa 1 2022-06-18 17:00:00 ŁKS III Łódź S.A.  MUKS Włókniarz Pabianice

IMPREZY SPORTOWE MAJ 2022

IMPREZY SPORTOWE MAJ 2022

01.05. godz:10:00 09.04.2022 10:00             Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

07.05. godz.10:00: PKK99 Pabianice – SKS Start Łódź

07.05. godz:10:00 09.04.2022 10:00             Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

08.05. godz:10:00 09.04.2022 10:00             Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

12.05. godz.10:00 Mistrzostwa Pabianic – Igrzyska dzieci w piłce nożnej chłopców

13.05. godz.10:00 Mistrzostwa Pabianice – Igrzyska dzieci w piłce nożnej dziewcząt

14.05. godz:10:00 09.04.2022 10:00             Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

15.05. godz:10:00 09.04.2022 10:00             Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

17.05. godz.10:00 Mistrzostwa Powiatu – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

18.05. godz.10:00 Mistrzostwa Powiatu – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożne dziewcząt

19.05. godz.10:00 Mistrzostwa Powiatu – Igrzyska Dzieci w piłce nożnej chłopców

20.05. godz.10:00 Mistrzostwa Powiatu – Igrzyska Dzieci w piłce nożnej dziewcząt

21.05. godz:10:00 09.04.2022 10:00             Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

22.05. godz:10:00 09.04.2022 10:00             Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

28.05. godz:10:00 09.04.2022 10:00             Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

29.05. godz:10:00 09.04.2022 10:00             Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

Informacja

W dniach: 1,3 maja 2022 r. Hala Koszykówki oraz Pływalnia będą nieczynne.

W dniu 2 maja 2022 r. Hala Koszykówki oraz Pływalnia będą otwarte.